En Başarılı Ücretsiz Udemy Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kişisel gelişim artık herkesin önem verdiği bir alan. Bu alanda internet ortamında yüzlerce içerik bulunmakta. Bazı eğitim ücretliyken bazı eğitimler ise fedakar eğitici/eğitmenler sayesinde ücretsiz sizlere ulaştırılıyor. Türkiye’de online eğitim anlamında belki en öne çıkan platform Udemydir. Türk ve yabancı ortaklığında kurulan platform gelecekte vaat ediyor. Belli zamanlarda ise eğitimler ücretli dahi olsa ciddi indirimler yaparak öğrencilerinin kullanımına sunuyor. Eğitimlerinizi sertifikalı olarak belgelendirmek isterseniz de yine sertifika kütüphanesi oluşturabiliyorsunuz. Her gün onlarca yenilikle karşılaştığımız dünyamızda bir dakika bile beklemeden kendimize yatırım yapmamız, geç olmadan bilgi, birikim ve farkındalığımızı arttırmakta fayda var. 

Bu bağlamda en çok kişisel gelişimimize önem vermemiz aşikar. Sitede yüzlerce içerik bulunmakla birlikte sizler için öne çıkan konuları toparladım. Paylaştığım eğitimlerin tamamı ÜCRETSİZDİR

Disiplin Kazanmanın Yolları

Eğitmen - AYDIN AKIMSAR​

66 yaşında 50 yıllık bir kariyere sahip tenis antrenörüyüm.Ekonomi okudum,borsa ve kripto varlıklara yatırım yapıyor,internet marketing ile uğraşıyor, çeşitli platformlarda kişisel gelişim kursları yayınlıyorum.Çok sayıda üst düzey sporcu ve antrenör yetiştirmiş bir eğitimci olarak uzun yıllar boyunca edindiğim bilgi ve deneyimi burada sizlerle paylaşıyorum.Umarım beğenir ve yararlanırsız.

eğitim Özeti

Öz disiplin kendini kontrol etmeyle ilgilidir ve ayni zamanda bir zihinsel sağlamlık göstergesidir.

Bu yetenek, verdiğiniz iyi kararları yaşamınız boyunca uygulayabilmenizi sağlar ve hedeflerinize ulaşmak için yaşamsal öneme sahip vazgeçilmez bir araçtır.

Başarı öncelikle kendimize karşı zaferler kazanmayı,ertelemeyi ve tembelliği bırakmayı gerektirir.

Bu da ancak öz disiplin geliştirerek mümkün olabilir.

Uzun yıllar süren antrenörlük yaşamım boyunca bu konuda öğrendiklerimi burada sizlerle paylaşıyorum.

ZENGİN İNSANLARIN ZİHNİYET YAPISI

Eğitmen - Emir Baran Salbaş

Hayatı boyunca başarıyı hedefleyip, başarıyı yakalamak için çalışan ve başarıyı hayatına eklediği andan sonra bu taktikleri diğer insanlara aktarmaya çalışıp hedefleyen şahıs. Bir şeyi almak için sadece istemek yetmez, ona ulaşmak için tüm çabanızla istediğiniz şeye tüm gücünüzle saldırmanız gerekir. Ben bunu denedim ve sonunda başardım.

Eğitim Özeti

Zengin insanların zihniyet yapılarına kısa bir giriş yapıyoruz… Bu 13 videoluk eğitimin büyük bir bölümün de zengin insanların hayat felsefelerini anlamaya çalışacak ve nasıl para kazandıklarını inceleyeceğiz. Aynı zamanda bu kursa Udemy platformundan bedava ulaşabilirsiniz… Bu konunun biraz dışına da çıkıp nasıl paradan para kazandıklarını anlamaya çalışacağız. Baştan sona kadar izlemenizi öneririm. Bu kurs sonunda muhtemelen gaza gelecek ve para kazanmak için adımlar atmaya başlayacaksınız.

Püf Noktalarıyla Kişisel Gelişim, Başarı ve Sigarayı Bırakma

Eğitmen - Gökhan Muharremoğlu

Gökhan’ın siber güvenlik alanında 20 seneden fazla saha deneyimi ve 10 seneden fazla danışmanlık deneyimi bulunmaktadır. 90’ların ortasında başladığı siber güvenlik yolculuğuna 1999 yılında Türkiye’deki ilk ve en büyük siber güvenlik içerikli beyaz şapkalı hacker topluluklarından birini kurarak devam etmiştir. Uluslararası projelerde görev almıştır ve uluslararası bir danışmanlık şirketinde ofansif güvenlik hizmetlerinden sorumlu yönetici olarak görev yapmaktadır. Söz konusu eğitim olduğunda bilgiyi sürükleyici, anlaşılır ve yalın kılmanın önemli olduğu düşünmektedir. "simplicity is the ultimate sophistication" Sahip olduğu sertifikalar: CISSP, OSCP, CEH, ECSA/LPT, Security+, CIW - Web Security Professional, TSE, EXIN 27002 ve ISO 27001 LA

Eğitim Özeti

Kişisel Gelişim, Psikoloji, İletişim, Başarı, Motivasyon, Beslenme ve Sağlık gibi herkesin yaşantısında yer tutan başlıklara ilişkin pratik ve uygulanabilir püf noktaları içeren bilgilerlerin yer aldığı bu kursun amacı farklı bir bakış açısı kazandırarak öğrencilere bilgi vermektir.

Salt bilginin öneminin yanı sıra bu bilgiye ne açıdan bakıldığı ve nasıl uygulamaya alındığı da bilginin işlevselliği açısından önemlidir. Bu böyle olmasaydı, en işlevsel bilgiler ansiklopedik formatta olanlar olurdu ve farklı eğitim yaklaşımlarına ihtiyaç duyulmazdı.

Değinilenler konular: Sigarayı bırakma, beklenti yönetimi, sonuç odaklı ve mantıksal düşünme, limbik sistem, beyin fizyolojisi, şeker, sporcu beslenmesi, diyet, kilo verme, tasarım fikirleri, başarı ve motivasyon, kıskançlık ve duygusal motivasyonla hareket etmekten kaçınma…

BİLİNÇALTINI KULLANMANIN YOLLARI

Eğitmen - AYDIN AKIMSAR​

66 yaşında 50 yıllık bir kariyere sahip tenis antrenörüyüm.Ekonomi okudum,borsa ve kripto varlıklara yatırım yapıyor,internet marketing ile uğraşıyor, çeşitli platformlarda kişisel gelişim kursları yayınlıyorum.Çok sayıda üst düzey sporcu ve antrenör yetiştirmiş bir eğitimci olarak uzun yıllar boyunca edindiğim bilgi ve deneyimi burada sizlerle paylaşıyorum.Umarım beğenir ve yararlanırsız.

Eğitim Özeti

Bu kursun amacı,katılımcılarına, sahip oldukları büyük  bir gücü,bilinçaltının gücünü günlük yaşamlarında kullanmayı öğrenmek.Bunun için de, elbette önce kendimizi daha iyi tanımaya ve öğrenmeye ihtiyacımız var.Bilinç ve bilinçaltı hakkında da yeterli bilgiyi edinmeliyiz.Ancak bundan sonra,bu muazzam aracın yaşamımızdaki rolünü daha iyi anlayabilir ve onu daha iyi ve etkili şekilde kullanabilmek için kullanabileceğimiz kabul görmüş yöntem ve araçları incelemeye geçebiliriz.Konu çok derin ve karmaşık ancak bu kurs teoriden çok,  günlük hayatta uygulanabilecek yararlı ama kullanması kolay yöntemlerle ilgili.Ben,bu bilgilere zor yoldan ve uzun zaman uğraşarak ulaştım ama sizin için de öyle olması gerekmiyor.Nasıl yapılacağını bilirseniz bilinçaltının gücünü kullanmak kolay ve mutluluk verici olabilir.

Gençler İçin İnovasyon

Eğitmen - Müjgan Çetin

İnovasyon Yönetim Danışmanıdır. Ülkesini temsil ederek, birçok uluslararası inovasyon etkinliğinde bilgi ve deneyimini paylaştı. Üniversitelerde İnovasyon yönetimi, tasarım odaklı düşünme vb. MBA programlarında eğitim vermektedir. Ulusal ve uluslararası kongrelerde çok sayıda açılış konuşması yapmakta ve bildiriler sunmaktadır. 2014 yılından bu yana Avrupa Birliği tarafından verilen IMP³rove Academy Küresel İnovasyon Yönetimi Ödülü'nü 2014 yılında Türkiye'ye kazandıran tek akredite inovasyon yönetimi danışmanıdır. ISO (Uluslararası Standardizasyon Ofisi) uluslararası çalışmalarının İnovasyon Yönetim Standartları (ISO-TC/279 İnovasyon Yönetim Sistemi Standartları Çalışma Grubu) Türkiye delegesi olarak katılmakta ve standartların yazımında deneyimlerinden yararlanmaktadır. PROJE YapaBİLSEM başlıklı proje yönetimi kitabı Ekim 2017'de yayınlandı. Yazısı, uluslararası hakemli bir dergi olan ENERJİ POLİTİKASI'nda Ekim 2011'de yayımlandı ve bu sayede TÜBİTAK yayın teşviki ile ödüllendirildi. Endüstri Mühendisi olup, MBA eğitimini “Güneş Enerjisinin Türkiye Ekonomisine Katkıları” konulu tezi ile tamamlamıştır.

Eğitim Özeti

CV (Özgeçmiş) Hazırlama ve İş Görüşmesi Taktikleri

Eğitmen - Furkan Yıldırım

Merhaba ben Furkan Yıldırım eğitimimi Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünde tamamladım. Küçüklüğümden beri bilgisayar ile ilgilenmek çok ilgimi çekmişti. Bende kendime en uygun alanı bu şekilde yorumlayıp kendime bu yolu çizdim. Aldığım eğitimler dolayısı ile ileri seviyede bildiğim birçok program var bende bu bilgileri paylaşabilmek daha fazla kişiye fayda sağlayabilmek için artık Udemy platformundayım. Sizlerle tanışmak için heyecanlıyım.

Eğitim Özeti

İnovasyon kavramının yeni mesleki kariyerimize katkısı ve değişikliği anlatılacaktır.2000 li yılların  yeni kavramı olan inovasyon’un tanımları, çeşitleri ve dozları anlatılacaktır. Ayrıca, teknolojik değişimin hayatımıza etkisi ve meslek seçimlerini nasıl değiştirdiği paylaşılacaktır. İnovatif bir gelecek planlama için kariyer defterim uygulaması ile, geleceğimizi planlamak için kullanabileceğimiz teknikler anlattılacaktır. Sonuç olarak, inovasyonun mesleki kariyerimize katkıları ile birlikte yaratacağı yeni meslekler paylaşılacaktır.

İnsan eğitimle doğmaz ama eğitimle yaşar.
Miguel de Cervantes
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.