Arkadaşla Oynanabilen Mobil Oyunlar

Hemen hemen her gün yeni bir oyun çıkıyor. Teknolojiyi yakalayamadığımız gibi yeni çıkan oyunları da takip etmek oldukça zor. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunları sizin için derledik. Keyifli oyunlar dileriz.

Brawl Stars

Bir çok farklı mod ile rakiplerinizi silahlarla yok etme amacında olursunuz. Arkadaşlarınızla rakip ya da takım olarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Words With Friends 2

Scrabble’dan ilham alınarak yapılmıştır. Yalnız 2 oyunculudur.

Kafa Topu 2

Türk menşeili oyun dünyaya yayılmış durumda. Rekabetçi tarzda oyunun birinci versiyonu dünyada çok popüler oldu. İzmirli şirket 2. versiyon ile yine yine dünyada popüler olarak oynanıyor. Ercan Taner’in sunumu ile Türkçe olarak oyun daha da heyecanlı hale geliyor. 

8 Ball Pool

Bilardo tarzında oyun seviyorsanız bu oyun tam size göre. Arkadaşınız ile facebook üzerinden eşleşerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Basketbol Arena

Kafa Topu’nun yapımcıları yine güzel bir oyuna imza atmış. Futbol oyunu olarak tutturdukları serinin ardından basketbol versiyonu ile karşınızda. Online rekabetçi olarak oyuncularınızı geliştirebilir, arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. 

Among Us

2018 yılında piyasaya sürülen oyun PC platformu üzerinde oldukça popülerlik kazandı. Mobil versiyonu ise her ortamda oynanabildiğinden dolayı daha kullanışlı.  Oyunda ne kadar fazla kişi olursanız bir o kadar zevkli oluyor. 

Monopoly Bingo

Tüm yaş gruplarına hitap eden sosyal ortamların vaz geçilmez oyunu Monopoly şimdi de mobil versiyonu ile karşınızda. Ortamınıza keyif katacak kağıtlarla uğraşmadan sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz bir oyun. 

Yasak TR - Tabu

Ortamların vazgeçilmez oyununun mobil versiyonu. Çeşitli oyun geliştiricileri tarafından fazlaca oyun çeşidi bulunmakta. Yorumları olumlu olduğundan bu versiyonu sizinle paylaşmak istedim. Keyifli oyunlar

Mini Militia - Doodle Army 2

Silah oyunlarını seviyorsanız bu oyun size göre. Arkadaşlarınızla rekabet içinde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. 

ROBLOX

Roblox çevrimiçi belli haritalarda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, kendi haritanızı oluşturabileceğiniz çok oyunculu oyun modu sunan oyun platformu. 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.